Warning: preg_replace(): Compilation failed: escape sequence is invalid in character class at offset 4 in /var/www/vhosts/buschvakumpompasiservisi.com/httpdocs/wp-content/plugins/booked/includes/general-functions.php on line 19

Servis Politikamız


Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /var/www/vhosts/buschvakumpompasiservisi.com/httpdocs/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 186
indir

Servis Politikamız

VAKUM POMPASI TAMİR SERVİSİ olarak tüm müşterilerimizin çalışma ve sonrasında müşteri bilgi ve belgeleri kurumsal dökümanları müşteri güvenliği açısından gizli tutulmaktadır.

Müşterilerimize bakım,periyodik bakım, vakum pompa tamiri sorunlarında daha hızlı ve uygun fiyat politikası ile takip edilerek müşterilerimize zaman ve nakit tasarrufu sağlamaktadır.

Tüm marka KURU VAKUM POMPASI – YAĞLI VAKUM POMPASI – SULU VAKUM POMPASI ve VAKUM BUSTER’lerinin revizyon işlemi, periyodik bakım işlemi ve arıza giderme işlemi yapılarak 7/24 destek hizmetini vermektir.