Warning: preg_replace(): Compilation failed: escape sequence is invalid in character class at offset 4 in /var/www/vhosts/buschvakumpompasiservisi.com/httpdocs/wp-content/plugins/booked/includes/general-functions.php on line 19

Busch vakum pompası bakımı

Busch vakum pompası bakımı
-busch vakum pompasının bakımı müşterilerimizin işletmelerinde çalışmakta olan vakum pompalarının istenildiği takdirde yerinde bakım her 3 ayda bir şartnameye gör periyodik bakım hizmeti vermekteyiz. Periyodik bakımlarda firma bakım sorumlusu nezaretinde elemanlarımız vakum pompasının önce dıştan kontrolünü yaparak pompanın çalışma ısısını durumunu elektrik motorunun durumu şasenin durumu vibrasyon durumu nasıl kayış deformeleri kasnak hizalaması normal mi? bütün bunların kontrolünden sonra vakum ölçümleri göstergeleri yeterli vakum yapılıyor mu? Vakum da düşmeler var mı? Vakumda düşme varsa kaçak neredir? Müşterinin isteğine gör kaçak testi yapılır. Tüm bu işlemlerden sonra firmaya bakım raporu hazırlanarak sunulur.
Vakum Yükseltici Booster
Yüksek vakum ihtiyaç duyulan sanayi işletmelerinde sistemlerde kullanılan boosterler vakumu daha fazla yükseltmek için kullanılır 2 loblu roots tipi olup pompanın üzerine montaj edilir pompanın yeterli vakuma ulaştıktan sonra vakumu yükseltmek için devreye girer heigt vakum olarak anılır. Firmamız booster ve roots tipi blower servisimizde revizyon işlemi tamir ve bakım işi olarak müşterilerimize hizmet vermektedir.